Nota prawna i polityka ciasteczek

Nota prawna

Treści zawarte w naszym serwisie służą jedynie przekazaniu informacji o usługach oferowanych przez naszą Kancelarię. W związku z tym Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za działania podjęte lub zaniechane przez użytkowników serwisu w oparciu o zawarte w nim informacje. Fachowa porada, dotycząca możliwości uzyskania świadczenia ubezpieczeniowego wymaga bezpośredniego kontaktu i pozyskania szczegółowej dokumentacji potwierdzającej okoliczności i rozmiar szkody.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe wysyłane do nas za pośrednictwem formularza na stronie serwisu jak również wszelkie zebrane przez nas dane użytkowników przetwarzamy w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego, a w szczególności w zgodzie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych oraz Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Pozyskane dane użytkowników są wykorzystywane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z osobą zainteresowaną naszymi usługami. Osoba zainteresowana prezentowaną na stronach naszego serwisu ofertą, przesyłając nam swoje zgłoszenie lub zapytanie, nie jest zobowiązana do skorzystania z niej.

Polityka ciasteczek

Aby ułatwić korzystanie z serwisu, mechanizm nim zarządzający wykorzystuje technologię cookies – informacje zapisywane są na komputerze użytkownika. Nie są one wykorzystywane do pozyskiwania jakichkolwiek danych o osobach odwiedzających serwis. Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania cookies poprzez właściwą konfigurację ustawień przeglądarki.